W naszej szkole realizowany jest międzynarodowy projekt edukacyjny –
„Piękna Nasza Polska Cała”
więcej informacji w zakładce projekty.

ZAPRASZAMY NA
 KONSULTACJE DLA RODZICÓW - 16.10.2018 - HARMONOGRAM

Szkolny Wolontariat informuje, że został wydłużony czas zbiórki karmy dla zierząt do 11.10.2018 roku (czwartek). Karmę można przynosić do świetlicy szkolnej w godzinach 7:30 - 17:00.

AUTOBUS SZKOLNY - harmonogram

Zapraszamy na pierwsze zebrania z rodzicami:

18 września klasy I - VIII - harmonogram

19 września klasy 0 - harmonogram

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

3 WRZEŚNIA 2018

KLASY 4 - 8 GODZINA 9:00

KLASY 0 - 3 GODZINA 10:30

MSZA O GODZINIE 8:00

KOMUNIKAT

W związku ze zmianą organizacji pracy szkoły i wydłużeniam dnia nauki (do 10 godziny lekcyjnej) oraz brakiem możliwości dostosowania odjazdu autobusu kursowego Aleksandrów Łódzki - Rąbień - Łódź, konieczna jest zmiana godzin rozpoczynania zajęć lekcyjnych o godzinie 7:30, co skróci godziny pobytu uczniów w szkole i umożliwi im wcześniejszy powrót do domu.

W związku z tym nastąpią zmiany godziny przyjazdu i odjazdu autobusu szkolnego do Krzywca (tym autobusem przyjadą rano również uczniowie z Woli Grzymkowej).

1) przyjazd do szkoły 7:20 Trasa autobusu <kliknij

2) odjazd ze szkoły 15:15 oraz 16:50.

Dokładne informacje dotyczące trasy autobusu i godzin odjazdów z poszczególnych przystanków uczniowie otrzymają 3 września.

Nowy rozkład dzwonków w zakładce PLAN LEKCJI