Podsumowanie I semestru-słodka nagroda

W czwartek 22.12.2016 została oficjalnie otwarta sala Eko-pracowni Finansowana przez Fundusz Ochrony Środowiska w Łodzi w ramach konkursu na "Moja Ekopracownia" - zobacz krótką relację.

W październiku i listopadzie 2016 roku w klasie IV a realizowany był program profilaktyczny pn. "Program Domowych Detektywów - Jaś i Małgosia na tropie", który prowadziła p. Ilona Radek we współpracy z wychowawcą p. Łukaszem Wijatą - szczegóły znajdziesz TU

Dyskoteka klas IV – VI

22 czerwca odbyła się szkolna dyskoteka klas IV – VI na pożegnanie roku szkolnego 2015/2016 - zajrzyj TU

Program pt. „Kapelusz Kota Arta”

Warsztaty sztuki upcyclingu

Edukacja Globalna

Ogromny sukces sportowy odnieśli uczniowie naszej Szkoły, podopieczni trenera Łukasza Wijaty. 21 lutego 2015r. chłopcy z klas 1-3 reprezentując barwy klubowe Victorii Rąbień brali udział w Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2006 o Puchar Dyrektora MOSiR i zakończyli go na bardzo wysokim 3 miejscu. Nasz zespół musiał uznać tylko wyższość MSP Łódź oraz ŁKS-u Łódź, zaś wyprzedził drużyny z takich miast jak Aleksandrów Łódzki, Konstantynów czy Kutno. Ciekawostką jest, że zwycięzca turnieju MSP Łódź jedyną swoją przegraną w całym turnieju doznał właśnie z naszymi chłopcami. Wszyscy zawodnicy zespołu Victorii zasługują na wielkie brawa. Oby tak dalej....Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

IMG 5249

Na przełomie listopada i grudnia 2014 na terenie naszej szkoły odbywał się konkurs anglojęzyczny o charakterze plastycznym pt . „My first board game”. Konkurs przeznaczony był dla klas IV - VI . Uczniowie mogli przez cały miesiąc oddawać stworzone przez siebie gry planszowe ćwiczące wybrane przez nich zagadnienia z języka angielskiego. Głównymi celami konkursu były:

-          Rozbudzenie motywacji do nauki języków obcych uczniów klas 4-6

-          Utrwalenie różnych zagadnień i umiejętności językowych ucznia

-          rozwijanie wrażliwości estetycznej i kreatywności uczniów

-          rozwijanie wrażliwości społecznej uczniów

Spośród nadesłanych prac , niektórych bardzo oryginalnych, jury wybrało 3 najciekawsze.

I miejsce zajęła A. Grzelak z klasy Va

II miejsce przypadło J. Nowakowi z klasy VA

III miejsce zajął B. Pietruszka z klasy IV B

Zwycięzcom Gratulujemy!!!!

Zapraszamy do czynnego uczestnictwa w przyszłych konkursach.

Organizator : Magdalena Puchalska.

SAM 1871

SAM 1872

14 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Pielgrzymce Szkół Prymasowskich na Jasną Górę. W programie pielgrzymki znalazła się Msza św. w Kaplicy cudownego obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, prezentacja sztandarów szkół i złożenie kwiatów pod pomnikiem Kard. Stefana Wyszyńskiego oraz program artystyczny w sali Ojca Kordeckiego.

20140514 133234