We wtorek 29 kwietnia 2014 roku uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w turnieju piłki nożnej „Skrzydlewska Cup 2014”.Szkoła Podstawowa w Rąbieniu po raz drugi stawiła się do eliminacji turnieju, którego organizatorem jest pani euro poseł Joanna Skrzydlewska. Startowaliśmy w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2004-2006 oraz rocznik 2001-2003.

W kategorii młodszej nasi uczniowie wygrali z SP Dobra 10:0, z SP Modlna 4:0 oraz ulegli po zaciętej walce SP nr 4 z Aleksandrowa 5:2. Najlepszym strzelcem drużyny był Jan Kowalski, który 12 zaliczył bramek, do tego po dwie dołożyli Filip Konopka-Jóźwiak i Stanisław Nita. Drużyna ostatecznie zajęła drugie miejsce w eliminacjach powiatowych.

Skład drużyny: Filip Konopka-Jóźwiak, Jan Kowalski, Bartosz Szymański, Wiktor Płoszaj, Kewin Szkopiński, Patryk Banasiak, Mateusz Dębski, Bartosz Majerski, Stanisław Nita, Konrad Bućko, Mikołaj Gajda.

W kategorii starszej wygraliśmy z SP Szczawin 3:2 oraz przegraliśmy z faworytem i triumfatorem eliminacji SP nr 4 z Aleksandrowa 11:0, w skutek czego zajęliśmy drugie miejsce w grupie A. Na listę strzelców wpisali się: Jakub Robak, Wojciech Świercz, Andrzej Iwański.

Skład drużyny: Piotr Pietruszka, Jakub Robak, Daniel Dulewicz, Krzysztof Strzałka, Adrian Beczkowski, Kamil Malinowski, Wangtian Li, Kacper Hołodewicz, Jakub Zawora, Wojciech Świercz, Andrzej Iwański, Jakub Pejski.

zawody1