Pierwszego dnia marca w Naszej szkole odbył się Rodzinny Trójbój Siatkowy. Uczniowie wraz z rodzicami spotkali się w hali sportowej by spędzić sobotę na sportowo. Drużyny składały się z dwóch osób: uczeń i członek rodziny. Po losowaniu drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy (czerwoną i niebieską) rozpoczęła się rywalizacja w badmintona i tenisa stołowego. Każda rodzina rozegrała 8 meczów, 4 w badmintona i 4 w tenisa stołowego, rolę sędziów pełniły osoby z rodzin nie grających w danym momencie. Całe sobotnie popołudnie umilała muzyka. W ostatniej części imprezy odbył się mecz siatkówki pomiędzy rodzinami reprezentującymi swoją grupę rozgrywkową. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.